O nas

Helios Strategia Polska

Helios Strategia to grupa firm partnerskich w której skład wchodzą Helios Strategia Polska Helios Strategia MMT Machines&Mechanisms Trading w Austrii i Helios Strategia LLC na Ukrainie.

Inspirujemy Polskie przedsiębiorstwa i pokazujemy jak wykorzystać czystą energię słoneczną przez cały rok. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą przemysłowych farm fotowoltaicznych. Realizujemy profesjonalne projekty budowlane o różnej skali i poziomie zaawansowania.

Naszą firmę tworzy kadra licząca ponad 120 ekspertów, konstruktorów, inżynierów budowlanych i wykonawców. Dzięki zdobytemu przez 11 lat doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe podejście. Wiemy, że każde przedsiębiorstwo jest inne i potrzebuje rozwiązań szytych na miarę. Dlatego szczegółowo badamy potrzeby i dobieramy odpowiednie technologie.

Referencje

MISJA FIRMY
POZNAJ NASZĄ MISJĘ, WARTOŚCI ORAZ WIZJĘ

Kultura organizacyjna, którą realizujemy zapewnia transparentność współpracy, zaangażowanie, zaufanie i rzetelność. Naszym głównym produktem i celem jest obniżka kosztów energii, a fotowoltaika jest tylko częścią naszej oferty.

Jesteśmy dumni z każdego realizowanego przez nas projektu, a efekty naszej pracy napędzają nas do dalszego rozwoju. Myślimy i działamy globalnie, dlatego nasze realizacje znajdują się w Polsce, Ukrainie oraz Batagai.

Przy budowie elektrowni słonecznych przestrzegamy strategii “jednego wykonawcy”. Pozwala to zminimalizować ryzyko inwestycji i zagwarantować oczekiwany pomyślny wynik prowadzonych prac.

CO NAS WYRÓŻNIA NA RYNKU?

Jesteśmy przede wszystkim firmą inżynieryjną.
Naszym atutem jest produkt, który przedstawiamy jako rozwiązanie niestandardowe. Rozwiązanie, które sprawdzi się nawet w trudnych warunkach terenowych lub konstrukcyjnych w przypadku instalacji dachowych.

Każdy projekt rozpoczynamy w oparciu o wnikliwy audyt ekonomiczny przedsięwzięcia, ocenę i możliwości miejsca instalacji. Przemyślane podejście naszych projektantów i wykonawców pozwala osiągać wyniki lepsze niż zakładane.

  • Jesteśmy dumni z naszego projektu dla LG. Aktualna produkcja prądu jest o 12% wyższa niż zostało to założone w biznesplanie.
  • Nasza realizacja w Batagai została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa, jako najbardziej wysunięty na północ obiekt fotowoltaiczny na świecie!
  • Korzystamy z własnego profesjonalnego sprzętu budowlanego.
  • Wykonujemy instalacje w ekstremalnie trudnych miejscach – między innymi na wiecznej zmarzlinie oraz składowiskach odpadów.
  • Łączna moc projektów elektrowni słonecznych powstałych z naszym udział wynosi ponad 1 GW
Kontakt z nami

NASZ ZESPÓŁ
EKSPERCI Z PASJĄ

Naszym największym atutem jest Kadra. Kadra składająca się z najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie – wykonawców budowlanych, techników, inżynierów i architektów. Łączy ich pasja i zamiłowanie do tego co robią. To dzięki nim i ich wielkiemu zaangażowaniu możemy realizować wszystkie projekty budowlane na najwyższym światowym poziomie.