AKTULNOŚCI

POZNAJ NASZ ŚWIAT

panele fotowoltaiczne

Ogniwa N-Type i P-Type – jakie są różnica?

Panele fotowoltaiczne, które wykorzystują światło słoneczne do wytwarzania energii elektrycznej, opierają swoją konstrukcję na dość skomplikowanej technologii ogniw. Istnieją dwa główne rodzaje ogniw: N-Type i P-Type.

Czytaj więcej
Cena prądu w 2024 roku - co nas czeka?

Cena prądu w 2024 roku – co nas czeka?

Od 2024 roku ważne jest, aby odbiorcy energii śledzili zmiany na rynku i aktywnie zarządzali swoimi umowami i sposobem konsumpcji energii, aby maksymalizować oszczędności i unikać niepotrzebnie wysokich kosztów.

Czytaj więcej
Helios Strategia na targach Enex

Helios Strategia na targach Enex

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma, Helios Strategia, będzie obecna na targach Enex w Kielcach. Odbędą się one w dniach 7 oraz 8 luty 2024 roku. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska o numerze F11-12. Do zobaczenia!

Czytaj więcej
Nowelizacja prawa energetycznego - jakie zmiany zostały wprowadzone?

Nowelizacja prawa energetycznego – jakie zmiany zostały wprowadzone?

Nowelizacja prawa energetycznego jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniający się krajobraz energetyczny. W obliczu rosnących wyzwań związanych ze zmianami klimatycznymi, bezpieczeństwem energetycznym oraz postępem technologicznym, istotne stało się dostosowanie przepisów prawnych w celu zapewnienia efektywnego i zrównoważonego zarządzania zasobami energetycznymi.

Czytaj więcej